Kontakt z firmą rękodzielniczą Dream catcher’s and Friends w Ostródzie

Zapraszam do kontaktu z firmą rękodzielniczą Dream catcher’s and Friends w Ostródzie. Tworzę wyjątkowe wyroby z pasji do rękodzielnictwa. Złóż zamówienie już dziś – jestem do dyspozycji telefonicznie, mailowo i za pośrednictwem formularza.
Twoja opinia jest dla nas niezmiernie ważna. Cieszę się, że mogę podzielić się dziełami i jestem gotowa na współpracę i nowe wyzwania. Chętnie wysłucham Twoich pomysłów i uwag.
Jeśli któreś z moich dzieł sztuki Cię zainteresowało lub chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci znaleźć idealny wyrób dla Ciebie.

Dodatkowe treści - strona główna 2

 

Ręcznie wykonane aniołki

W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób poszukuje oryginalnych i unikatowych przedmiotów, warto zwrócić uwagę na rękodzieło. Nasze aniołki z muliny są wykonywane za pomocą specjalnej techniki zwanej makramą. Jest to sztuka wiązania sznurów w określone wzory, która pochodzi z krajów arabskich. Wykorzystujemy wysokiej jakości nici muliny, które są odporne na działanie promieni słonecznych oraz wilgoci. Dzięki temu aniołki zachowują swój kształt i kolor przez długi czas.

Stawiamy na oryginalność i indywidualizm, dlatego każdy aniołek jest inny i niepowtarzalny. Wykonując aniołki na zamówienie, przed przystąpieniem do pracy, omawiamy z klientem jego oczekiwania i preferencje. Następnie tworzymy szkic projektu, który jest podstawą do wykonania aniołka. W ten sposób klient ma pewność, że otrzyma produkt spełniający jego wymagania.

 

Dane kontaktowe

Adres

Adres

Iwona Leśniewska

ul. Garnizonowa 22 lok. 9,
14-100 Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 8:00 - 16:00
So: 11:00 - 16:00

Email

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane